Wydarzenia targowe

     

Targi 2019

Nazwa Imprezy Miejsce Data Kontakt
Forum pszczelarzy Przysiek 30 marca Piotr Stelmaszak

56 611 09 31, kom. 601 664 415 piotr.stelmaszak@kpodr.pl

Targi Turystyczno-Ogrodnicze LATO NA WSI

Podczas targów rozstrzygnięcie konkursu - Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów

Minikowo 11-12 maja Lato na Wsi - Sylwia Żakowska

tel. 52 386 72 23, fax 52 386 72 27 lato@kpodr.pl

Kulinarne Dziedzictwo - Beata Chełminiak tel. 52 386 72 13 fax 52 386 72 27

beata.chelminiak@kpodr.pl

IV Regionalna Wystawa Zwierząt Futerkowych, Drobiu Ozdobnego i Gołębi Rasowych, Pokaz Alpak Minikowo 11-12 maja

Anna Mońko

tel. 695 423 700, 52 386 72 19, fax 52 386 72 27 anna.monko@kpodr.pl

EURORZEPAK - Międzynarodowy Dzień Rzepaku Minikowo 23 maja

Adam Piszczek

tel. 52 386 72 37, fax 52 386 72 27 adam.piszczek@kpodr.pl

Dni Otwartych Drzwi Zarzeczewo 1-2 czerwca

Tomasz Bieliński

tel. 723 692 541, tomasz.bielinski@kpodr.pl

Kujawsko-Pomorskie DNI POLA Grubno 15-16 czerwca Piotr Stelmaszak

56 611 09 31, kom. 601 664 415 piotr.stelmaszak@kpodr.pl

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH

XX Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Minikowo 29-30 czerwca

Agro-Tech - Sylwia Żakowska-Stasiszyn

tel. 52 386 72 23 fax 52 386 72 27

agrotech@kpodr.pl

Wystawa zwierząt - Dawid Skotnicki

tel. 723 692 565, 52 386 72 34 fax 52 386 72 27 dawid.skotnicki@kpodr.pl

Kujawsko-Pomorskie Miodowe Lato Zarzeczewo 1 września Laura Maciejewska

tel. 506 392 623, 723 692 528 laura.maciejewska@kpodr.pl

Barwy Lata - Dary Jesieni

Wystawa Drobnego Inwentarza

Przysiek 14 września Piotr Stelmaszak

56 611 09 31, kom. 601 664 415 piotr.stelmaszak@kpodr.pl

Anna Mońko - wystawa zwierząt

tel. 695 423 700, 52 386 72 19, fax 52 386 72 27 anna.monko@kpodr.pl

Jesienna Wystawa Ogrodnicza i kulinarna promocja karpia Minikowo 22 września Sylwia Żakowska-Stasiszyn

tel. 52 386 72 23, fax 52 386 72 27 targi@kpodr.pl

Święto Gęsi na Krajnie Minikowo 11 listopada Sylwia Żakowska-Stasiszyn

tel. 52 386 72 23, fax 52 386 72 27 targi@kpodr.pl