Dni Otwartych Drzwi

Szanowni Państwo

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie Oddział w Zarzeczewie ma zaszczyt zaprosić Państwa na czterdzieste pierwsze Dni Otwartych Drzwi – Między Miastem a Wsią, które odbędą się 30–31 maja  2020 r. w Zarzeczewie.

Pragniemy poinformować, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zwiedzających i wystawców urozmaicamy i poszerzamy ofertę prezentowanego na targach asortymentu. Podobnie jak w latach poprzednich głównym celem imprezy jest pogłębienie integracji środowiska wiejskiego i miejskiego.

Nowością na targach będzie zaprezentowanie się firm z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu innowacji technicznych i technologicznych z branży budowlanej, wyposażenia mieszkań i zagród.

Zwiedzającym, a szczególnie producentom rolnym, pragniemy przedstawić firmy produkujące i sprzedające ciągniki i maszyny rolnicze, środki produkcji dla rolnictwa oraz urządzenia do budynków inwentarskich. Tradycyjnie na targach przedstawiona będzie oferta salonów motoryzacyjnych oferujących samochody osobowe i dostawcze. Możliwe będzie skorzystanie z porad ekspertów z firm obsługujących rolnictwo dotyczących wspierania procesów modernizacyjnych i rozwojowych gospodarstw, a także korzystania z programów wspierających rolnictwo i obszary wiejskie. Na targach gościć będziemy producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii oraz systemami grzewczymi. Swoje produkty zaprezentują producenci produktów i żywności regionalnej, twórcy ludowi i rzemieślnicy. Możliwa będzie degustacja produktów regionalnych i tradycyjnych. Niezmiennie prezentowana będzie bogata oferta firm ogrodniczych i szkółkarskich. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej. Tradycyjnie odbędzie się wystawa psów rasowych oraz wystawa drobnego inwentarza i ptaków ozdobnych, a także można będzie zwiedzić pasiekę, korzystając jednocześnie z fachowego doradztwa.

W czasie trwania Dni Otwartych Drzwi będą miały miejsce liczne wystawy, kiermasze, konkursy (dla wystawców i zwiedzających) oraz pokazy i występy artystyczne. Na terenie wystawowym zlokalizowane będą liczne punkty gastronomiczne i plac zabaw dla dzieci.

Targi będzie można odwiedzać w godz. od 10.00 do 17.00 (wstęp bezpłatny).

Uroczyste otwarcie targów odbędzie się w dniu  30 maja,  o godz. 11.00.

W poprzednich latach na targach prezentowało się ok 200 firm, a imprezę odwiedzało około 15 000 zwiedzających.

Planujemy wydanie 2 000 egzemplarzy Katalogu Wystawców zawierającego spis i reklamy poszczególnych wystawców. Katalog rozprowadzany będzie bezpłatnie wśród odwiedzających targi. Wpis do Katalogu Wystawców jest bezpłatny.

W trakcie targów odbędą się m.in. konkursy dla wystawców:

  • „Najefektowniejsza wystawa targów” o Puchar Wojewody Kujawsko-Pomorskiego
  • „Najlepsza ekspozycja targowa” o Puchar Prezydenta m. Włocławek
  • „Innowacyjny produkt XLI DOD” o Puchary:

–  Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego,

–  Starosty Włocławskiego,

–  Prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej,

–  Dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego,

–  Prezesa Kujawsko-Dobrzyńskiego Banku Spółdzielczego.

Szczegółowa informacja o Targach i konkursach zawarta jest w materiałach załączonych poniżej. Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

 

Szczegółowych informacji udziela Komisarz Targów – Tomasz Bieliński                                     

tel. kom. 723 692 541, e-mail:  tomasz.bielinski-targi@kpodr.pl                                       

tel. centrala ODR 54 255 06 00,  fax 54 255 06 01

Adres:  KPODR w Minikowie, Oddział w Zarzeczewie
ul. Nizinna 9,  87-801 Włocławek 3

Przesyłamy pozdrowienia i serdecznie zapraszamy do udziału w Targach wystawców z całego kraju oraz gości i mieszkańców regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

 

Do pobrania:

Oferta Targowa

Regulamin Dni Otwartych Drzwi dla wystawców

Zgłoszenia Uczestnictwa XLI Dni Otwartych Drzwi

Mapka – plan sytuacyjny targów

Regulamin konkursu- innowacyjny produkt DOD

Regulamin konkursu-najefektowniejsza ekspozycja targowa

Regulamin konkursu-najlepsza ekspozycja targowa

Regulaminy konkursów

Regulamin Udziału Firm Gastronomiczno-Usługowych

Zgłoszenia Udziału Firm Gastronomiczno-Usługowych

Mapka – plan sytuacyjny firm gastronomiczno-usługowych

 

 

Plan Wystawy 2019

 

Dni Otwartych Drzwi w obiektywie

 gallery