Słoneczna sobota i radosna niedziela XLI Dni Otwartych Drzwi w Zarzeczewie

Pierwszego dnia XLI Dni Otwartych Drzwi w Zarzeczewie zaprezentowało się ok. 100 wystawców, a imprezę odwiedziło około 5 000 zwiedzających, w tym goście i mieszkańcy regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

Na targach prezentowały się firmy z zakresu: techniki, technologii i chemii rolniczej, branży budowlanej, remontów, wyposażenia mieszkań i zagród, branży motoryzacyjnej, oferujące odnawialne źródła energii oraz z otoczenia ekologii.

Odwiedzić można było także: plenerowy kiermasz ogrodniczy, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, stoiska z produktami regionalnymi, stoiska twórczości ludowej i rzemieślniczej, stoiska z doradztwem ekspertów z firm obsługujących rolnictwo dotyczących wspierania procesów modernizacyjnych i rozwojowych gospodarstw, a także korzystania z programów wspierających rolnictwo i obszary wiejskie.

Imprezy towarzyszące to:

• wystawa drobnego inwentarza i ptaków ozdobnych,

• psów rasowych

• występy zespołów ludowych i artystycznych,

•  konkursy dla wystawców i odwiedzających.

Na terenie wystawowym zlokalizowane były liczne punkty gastronomiczne i plac zabaw dla dzieci!

Patronat honorowy objęli Wojewoda Kujawsko-Pomorski i Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Drugiego dnia targów XLI Dni Otwartych Drzwi w Zarzeczewie nie mogliśmy narzekać na brak frekwencji. Odwiedziło nas ok. 8 000 zwiedzających. Było bardzo gwarnie, kolorowo i gorąco.

image_pdfimage_print