Nagrody Agro-Tech Minikowo – 1,2 lipca

Grand Prix i nagrody targów

Grand Prix Targów
Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
w kategorii ciągniki i maszyny rolnicze

dla firmy AGROLAND
Marek Różniak Śmielin

Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii ciągniki i maszyny rolnicze

dla  Macieja Czajkowskiego
Sokołowo

Nagroda targów Puchar Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej
w kategorii ciągniki i maszyny rolnicze

dla firmy METALOWIEC P.P.H.U. s.c. A.M. Głąb Złotniki Kujawskie

Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Mechanizacja w produkcji zwierzęcej

dla firmy SANO
Nowoczesne Żywienie Sękowo

Nagroda targów
Puchar Kujawsko-Pomorskiej Izby
w kategorii Mechanizacja w produkcji zwierzęcej  Rolniczej

dla firmy

A-LIMA-BIS Sp. z.o.o
Środa Wielkopolska

Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR

w kategorii Materiały i technologie

w budownictwie

dla firmy
F.H.U. ARBENA BIS Żory

Nagroda targów Puchar Rektora UTP
w kategorii Materiały i technologie

w budownictwie

WOLF SYSTEM Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie

Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Pasze i żywienie zwierząt

Wipasz S.A. Wadąg

Nagroda targów
Puchar Marszalka Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii Pasze i żywienie zwierząt

Prem-Vit Frątczakowie s.j. Inowrocław

Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Genetyka i hodowla zwierząt

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. Bydgoszcz

Nagroda targów  Puchar DLG
w kategorii Genetyka i hodowla zwierząt

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego Warszawa

Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Nawozy i środki ochrony roślin

Arkop Sp. z o.o. Bukowno

Nagroda targów Puchar Wojewody Kujawsko-Pomorskiego
w kategorii Nawozy i środki ochrony roślin

Agro-Perfect Sp. z o.o. s.k. Bydgoszcz

Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Hodowla roślin

Danko Hodowla Roślin
Sp. z o.o. Choryń

Grand Prix targów puchar Dyrektora KPODR

w kategorii Hodowla roślin

Bio Vege Sp. z o.o. Wilczkowice Dolne

 
 

Nagrody Międzynarodowych Targów  Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH

dla Stacji Doświadczalnej

Oceny Odmian w Chrząstowie za organizację Dni Pola

Przedsiębiorstwa Nasiennego

ROLNAS Sp. z o.o. za wkład pracy w przygotowanie kolekcji roślin uprawnych

dla Zdzisława Przybyłowskiego

z REDAKCJI ZAGRODY za promocję działalności doradczej oraz Targów AGRO-TECH

 

Podziękowania dla firm za wieloletnią współprace z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie

dla firmy Agrolmet Krzysztof Kaczorowski Gniewkowo

dla firmy Agroma Sp. z o. o.  Sępólno Krajeńskie

dla firmy Anwil S.A. Włocławek

dla firmy BIN Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski

dla firmy Dräumat Polska Sp. z o.o. Lubcza

dla firmy Inter Vax s.j. Żnin

dla firmy ExMot Sp. z o.o. Bydgoszcz

dla firmy Expom Sp. z o.o. Krośniewice

dla firmy Geneu Beata Jerczyńska Brzoza

dla Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o.

dla firmy Lechpol Sp. z o. o Szubin

dla firmy Polmass S.A. Bydgoszcz

dla firmy Raitech-Raiffeisen Agro-Technika Brzoza Sp. z o.o.

 

Nagroda „Targowego Lidera” (po raz ósmy)

od Magazynu Ogólnopolskiego Zagroda

dla Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie

 

"Wyrób na medal"

Wyróżnienie przyznawane przez Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu

nagrody wręczył dyrektor Instytutu prof. nadzw.  dr hab. Tadeusz Pawłowski

dla firmy PPH AGRO-FACTORY –  za bronę chwastownik IZAK

dla firmy Czajkowski Maszyny Sp. z o.o.  – za typoszereg agregatów do uprawy pasowej Serii ST.

 

Konkurs „Innowacyjny Produkt 2017”

dla

za

Duraumat Polska Sp. z o.o.

Automatyczną Stację Pojenia Cieląt „Urban ALMA PRO”

producent Urban GmbH&Co. KG Niemcy

O.M. AGRO Artur Otto Karol Mirota s.c.

Sensor wycieleń Moocall

producent Moocall Limited Irlandia

Grupa Paszowa Agro-Hurt Kinga Kocińska

Marka BALOTEK

materiały paszowe pakowane w balot

P.W. AGROUNIMA

Automatyczny usuwacz obornika

F.P.H.U. DARMONT Dariusz Piecuch

Kompleksową Przydomową Oczyszczalnię Ścieków BioSolid Multi8

producent Bamar Tech Sp.j. B. Czub, M. Wolnik Solec Nowy

AGRAMI Sp. z o.o.

nano MI – płynny nawóz mineralny zawierający
nano cząstki srebra

 

 

 

 

Nagrody w konkursie AgroLiga 2017

Lp.

Kategoria

Laureat

Sponsor nagrody

Nagroda

 

 

1

Mistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii rolnik

Państwa Barbara i Henryk Kiełkowscy

z miejscowości Nowopole powiat włocławski

Firma DULCET Sp. J.

Talon na 100 l oleju napędowego na st. Paliw DULCEt sp. j.

ST. Cross Farm Sp. z o.o.

Nawóz (worek)

Agro Wydawnictwo

Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL

 

2

Wicemistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii rolnik

Leszek Krajnik

z miejscowości Szabda

powiat brodnicki

ST. Cross Farm Sp. z o.o.

Nawóz (worek)

Agro Wydawnictwo

Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL

 

3

II Wicemistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii rolnik

Mariusz Słomski

z miejscowości Stary Dwór

powiat bydgoski

ST. Cross Farm Sp. z o.o.

Nawóz (worek) voucher

Agro Wydawnictwo

Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL

 

1

Mistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii firma

Masarnia Władysławowo

Sp. J.

R. A. B. Zawistowski

Agro Wydawnictwo

Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL

 

 

 

2

Wicemistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii firma

Jarosław Zasuń

Gospodarstwo Ogrodnicze ”Jarko”

miejscowość Biały Bór

powiat grudziądzki

Agro Wydawnictwo

Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL

 

3

II Wicemistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii firma

Firma SZTAN-ROL  Rumunki  Skępskie gm. Skępe, powiat Lipno, właściciel Krzysztof Sztankowski

Agro Wydawnictwo

Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL

 

 

Mistrz podregionu bydgoskiego

w kategorii rolnik

 

Mariusz Słomski

z miejscowości Stary Dwór

powiat bydgoski

 

TRADECORP Firma hiszpańska

20 litrów nawozu dolistnego biostymulującego wartości 1300 zł.

 

Mistrz podregionu bydgoskiego

w kategorii firma

 

 

Masarnia Władysławowo pow. Żnin

Sp. J. R. A. B. Zawistowski

 

Bezpieczne gospodarstwo rolne na szczeblu wojewódzkim

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

I miejsce

Państwo Alicja i Waldemar Przygodzińscy

II miejsce

Państwo Jolanta i Jan Henryszewscy

III miejsce

Państwo Halina i Leszek Gurzkowscy

 

Plebiscyt Gazety Pomorskiej na Najpopularniejsze Koło Gospodyń Wiejskich na Kujawach i Pomorzu oraz Gospodynię Roku 2017

Zacięta walka trwała do ostatniej chwili. Wśród kół najwięcej głosów zdobyło KGW Brzozowo z powiatu chełmińskiego. Drugie miejsce wywalczyły panie z KGW Alebabki z powiatu toruńskiego. Na trzecim miejscu podium znalazły się gospodynie z KGW Korytowo, powiat świecki.

W kategorii Gospodyni Roku wygrała Marzena Szczepańska (KGW Chalin, pow. lipnowski). Drugie miejsce zajęła Beata Maćkiewicz (KGW Trzebiegoszcz, pow. lipnowski), a trzecia była Grażyna Jędrzejewska (KGW Jagna, pow. lipnowski).