DZIAŁ EKONOMIKI I ZARZĄDZANIA GOSPODARSTWEM ROLNYM

1280economische-groep

KPODR w Minikowie

Aleksander Mostowski

Kierownik Działu Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym

Koordynator BR Polskiego FADN

e-mail:  aleksander.mostowski@kpodr.pl

tel. 52 386 72 10

 

Grażyna Drążkowska

Główny specjalista ds. ekonomiki

Z-ca koordynatora BR Polskiego FADN

e-mail:  grazyna.drazkowska@kpodr.pl

tel. 52 386 72 33

 

Ewa Stodolna

Główny specjalista ds. podatków

e-mail: ewa.stodolna@kpodr.pl

tel. 52 386 72 17

 

Marta Knop-Kołodziej

Główny specjalista ds. podatków i ubezpieczeń

e-mail: marta.kolodziej@kpodr.pl

tel. 52 386 72 17

 

Łukasz Piotrowski

Główny specjalista ds. ekonomiki

e-mail: lukasz.piotrowski@kpodr.pl

tel. 52 386 72 32


Justyna Kryger

Starszy specjalista ds. ekonomiki 

e-mail: justyna.kryger@kpodr.pl

tel. 52 386 72 33

 

Radzisława Cabała-Bratyszewska

Starszy specjalista ds. ekonomiki

e-mail: radzislawa.cabala@kpodr.pl

tel. 52 386 72 32


Marta Minut-Kaszyńska

Starszy specjalista ds. ekonomiki

e-mail: marta.minut@kpodr.pl

tel. 52 386 72 49

 

Piotr Wójtowicz

Starszy specjalista ds. ekonomiki

e-mail: piotr.wojtowicz@kpodr.pl

 

Paulina Cholewińska

Specjalista ds. ekonomiki

e-mail: paulina.cholewinska@kpodr.pl

tel. 52 386 72 17

 

Aleksandra Pazderska

Stażysta – specjalista ds. ekonomiki

e-mail: aleksandra.pazderska@kpodr.pl

tel. 52 386 72 32

 

Ewa Biniek

Referent ds. ekonomiki

e-mail: ewa.biniek@kpodr.pl

tel. 52 386 72 33

 

 

Oddział w Zarzeczewie

Magdalena Hanke

Specjalista ds. ekonomiki

e-mail: magda.hanke@kpodr.pl

tel. 54 255 06 06

 

Inowrocław

Malwina Krzemień-Borkowska

Starszy specjalista ds. ekonomiki

e-mail: malwina.krzemien@kpodr.pl

tel. 663 731 879

 

Radziejów

Iwona Serkowska

Główny specjalista ds. podatków

e-mail: iwona.serkowska@kpodr.pl

tel. 723 692 581

 

Świecie

Aleksandra Erdmańska

Główny specjalista ds. podatków

e-mail aleksandra.erdmanska@kpodr.pl

tel. 723 692 593