Kolejna edycja konkursu „Wieś na weekend’2024”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o ogłoszeniu kolejnej edycji konkursu „Wieś na weekend’2024”, który cieszy się od kilku lat niesłabnącym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i tym razem zgłosicie Państwo wiele interesujących projektów, aktywizujących stowarzyszenia i instytucje do działania partnerskiego, a organizowane przez Państwa imprezy plenerowe będą upowszechniały przykłady nowatorskich rozwiązań i promowały dobre praktyki zrealizowane w ramach przedsięwzięć sfinansowanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Przypominamy, że planowane imprezy mogą odbywać się tylko w soboty i/lub niedziele, w okresie od 8 czerwca 2024 r. do 13 października 2024 r. Jeżeli w gminie, na terenie której chcielibyście Państwo zorganizować imprezę plenerową, zrealizowano przedsięwzięcie dofinansowane ze środków PROW 2014-2020, zachęcamy do złożenia wniosku w naszym konkursie, mając na uwadze jego główny cel (promocja przedsięwzięcia sfinansowanego ze środków PROW 2014-2020).

Do konkursu mogą się zgłaszać organizacje i instytucje, mające osobowość prawną, za wyjątkiem jednostek samorządu terytorialnego. Wnioskodawcy muszą być partnerami KSOW, zarejestrowanymi w bazie partnerów dostępnej na stronie www.ksow.pl. Na dofinansowanie projektów zarezerwowano w budżecie KSOW łącznie 100 tys. zł, przy czym maksymalny poziom dofinansowania jednego projektu wynosi 4 tys. zł.

Wszystkie szczegóły konkursu oraz dokumentację konkursową znajdziecie Państwo na stronie: https://kujawsko-pomorskie.ksow.pl/aktualnosc/oglaszamy-konkurs-wies-na-weekend2024

Na Państwa zgłoszenia czekamy od 11 marca do 2 kwietnia 2024 roku.
Planowany termin zakończenia oceny wniosków – 31 maja br.

 

Z poważaniem

Karolina Grudzińska
Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Departament Rolnictwa i Geodezji
Urząd Marszałkowski w Toruniu
tel.  56-621 59 12

Opis: KSOW_tekst_transparent

image_pdfimage_print