Forum Rolników i Agrobiznesu – musisz tam być!

Zielony Ład vs. bezpieczeństwo żywnościowe. Jaki plan dla gospodarstw rolnych ma ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi i Unia Europejska? Czy polscy rolnicy będą mogli rozwijać gospodarstwa i zapewnić byt naszym rodzinom?

Na te, oraz wiele więcej pytań odpowiedzą minister rolnictwa i rozwoju wsi Henryk Kowalczyk oraz komisarz ds. rolnictwa i rozwoju wsi w UE – dr. Janusz Wojciechowski podczas VII Forum Rolników i Agrobiznesu już 29 listopada br. w Poznaniu.  Głos w dyskusji zabiorą również byli ministrowie rolnictwa: Jan Krzysztof Ardanowski, Marek Sawicki oraz Artur Balazs. Polityków przepytywać będzie redaktor naczelny top agrar Polska – Karol Bujoczek.

Politycy wraz z ekspertami będą dyskutować o przyszłości polskiego rolnictwa zarówno podczas sesji głównej, jak paneli tematycznych których w tym roku mamy aż 6! Serwujemy mocny pakiet wiedzy z zakresu uprawy, techniki, produkcji świń i mleka oraz finansów w gospodarstwie.

Na wszystkich sesjach uczestnicy będą mogli skorzystać z porad najlepszych w Europie praktyków i wysłuchać przewidywań sprawdzonych analityków rynków rolnych z kraju i z zagranicy. Co czeka nas w najbliższych miesiącach? Dowiesz się na VII Forum Rolników i Agrobiznesu.

Szczegółowy program oraz zapisy na stronie www.forum.topagrar.pl

Nie warto czekać – liczba miejsc jest ograniczona!

Wszystkim gościom gwarantujemy poczęstunek oraz śniadanie powitalne, organizowane przez Wielkopolską Izbę Rolniczą.

W przypadku pytań związanych z zapisem prosimy o kontakt pod numerem telefonu 61 869 06 36.

Do zobaczenia w Poznaniu już 29 listopada!

Redakcja top agrar Polska 

image_pdfimage_print