Gospodarstwo edukacyjne – innowacyjna forma przedsiębiorczości na obszarach wiejskich

9-10 marca 2023 roku beneficjenci projektu „Gospodarstwo edukacyjne – innowacyjna forma przedsiębiorczości na obszarach wiejskich” wzięli udział w szkoleniu marketingowym zorganizowanym przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Wykłady prowadziła Anna Stachniuk – doradca strategiczny przedsiębiorstw i specjalistka z zakresu marketingu firm w internecie. Uczestnicy szkolenia uzyskali wiedzę na temat tego jakie działania podjąć, by skutecznie docierać z ofertą gospodarstwa edukacyjnego do potencjalnych klientów oraz jak budować strategię marki obiektu.

Dla wszystkich zainteresowanych, na stronie projektu zamieszczono prezentację multimedialną prowadzącej (szkolenie V): www.kpodr.pl/wp-content/uploads/2023/01/komunikacja_marketingowa_zagrody_edukacyjne_2_dni.pptx

Szkolenie marketingowe było piątym z serii spotkań poruszających zagadnienia związane z prowadzeniem gospodarstwa edukacyjnego, zaplanowanych do realizacji w okresie: wrzesień 2022 – październik 2023 w ramach projektu „Gospodarstwo edukacyjne – innowacyjna forma przedsiębiorczości na obszarach wiejskich”. Projekt ten skierowany jest do mieszkańców województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, opolskiego i zachodniopomorskiego, zainteresowanych prowadzeniem działalności w formie gospodarstwa edukacyjnego lub działających na rzecz rozwoju turystyki wiejskiej w wyżej wymienionych regionach.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kolejnych szkoleniach zapraszamy do kontaktu z koordynatorką celem uzyskania szczegółowych informacji: tel. 693-301-527, e-mail: aleksandra.hapka@kpodr.pl.

Projekt realizowany przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie we współpracy ze Stowarzyszeniem Gospodarstw Edukacyjnych Województwa Śląskiego, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2022-2023. 

 

Odwiedź portal KSOW – www.ksow.pl

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

 

image_pdfimage_print