Ruszyła nowa edycja konkursu AGROLIGA 2020

                                                                   

Ruszyła nowa edycja konkursu AGROLIGA 2020

Realizowana w ramach operacji „Konkurs AGROLIGA 2020 i 2021 – etap wojewódzki”

Konkurs AGROLIGA składa się z dwóch etapów: wojewódzkiego i krajowego. Pierwszy etap jest organizowany przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, gdzie wybierani są laureaci z poszczególnych województw. Etap krajowy jest przeprowadzany przez Redakcję Audycji Programu 1 TVP i Stowarzyszenie Agro Biznes Klub. Wyłonieni Mistrzowie w obu kategoriach z poszczególnych województw rywalizują między sobą o tytuł Krajowego Mistrza AGROLIGI. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezesów: TVP S.A., ARiMR, KOWR i KRUS. Uczestnicy do konkursu mogą być zgłaszani przez doradcę ODR wypełniając odpowiednią kartę zgłoszenia dostępną poniżej:

Agroliga2020 – karta zgłoszenia – firma

Agroliga2020 – karta zgłoszenia – rolnik

Agroliga 2020 – oświadczenie

Zgłoszenia w kategorii ROLNICY oraz FIRMY przyjmowane są do 14.08.2020 r. na adres:

Kujawsko – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
ul. Minikowo 1, 89-122 Minikowo
z dopiskiem „AGROLIGA 2020”

Konkurs AGROLIGA pozwala na prezentację dorobku rolnictwa i firm funkcjonujących w tym obszarze z terenu poszczególnych województw. Laureatami wojewódzkimi są rolnicy i przedstawiciele agro-przedsiębiorstw, którzy wyróżniają się osiąganymi efektami technologicznymi i ekonomicznymi, rozwijają swą działalność przy pomocy funduszy unijnych oraz wykazują zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.

Przy wyborze Mistrza i Wicemistrza Wojewódzkiego w obu kategoriach komisja weźmie pod uwagę również: bezpieczeństwo pracy oraz estetykę obejścia i otoczenia gospodarstwa lub firmy.

Do pobrania:
Agroliga 2020 – regulamin

Odwiedź portal KSOW –http://ksow.pl
Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Za treść merytoryczną odpowiada Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.