Konkurs kulinarny

Święto Smaku i Tradycji – Lato na Wsi – 12-13 maja

Zapraszamy na fotorelację.

Wyniki konkursów umieściliśmy po fotorelacji.

12 maja

13 maja

źródło: www.pomorska.pl, strefaAGRO.pomorska.pl

 

 

Regionalna Wystawa Zwierząt

 

Wyniki II edycji Turnieju Powiatów
Podczas targów „Lato na Wsi – Święto Smaku i Tradycji”
Minikowo 13 maja 2018 r.

 

1. W II edycji Turnieju Powiatów uczestniczyły drużyny reprezentujące powiaty:

  •  aleksandrowski,
  •  brodnicki,
  •  bydgoski,
  •  chełmiński,
  •  golubsko-dobrzyński,
  •  inowrocławski,
  •  lipnowski,
  •  mogileński,
  •  nakielski,
  •  radziejowski,
  •  świecki,
  •  toruński,
  •  tucholski,
  •  wąbrzeski,
  •  żniński.

 

2. Wyniki w konkurencjach:

a)      Głosowanie internetowe – powiat inowrocławski (Starostwo Powiatowe udostępniło zdjęcia)
b)      Stoisko Powiatowe – Magdalena Kurpinowicz (reprezentantka powiatu tucholskiego)
c)       Smaki powiatów – Janina Gruszczyńska (reprezentantka powiatu lipnowskiego)
d)      Waga – Cezary Mąkowski (reprezentant powiatu lipnowskiego)
e)      Jedzenie na czas – Anna Kalinowska (reprezentantka powiatu chełmińskiego)
f)       Przeciąganie liny – Dawid Stachowicz, Radosław Jasiek, Sebastian Rokita (reprezentanci powiatu bydgoskiego)
g)      Finał Turnieju Powiatów – Ewa Kupska, Monika Andruszkiewicz (reprezentantki powiatu żnińskiego)

 

3. Laureaci II edycji Turnieju Powiatów

I miejsce – powiat żniński
(dodatkowo powiat otrzymał przechodni puchar powiatów, który trafi do Starostwa Powiatowego w Żninie i będzie tam aż do następnej edycji Turnieju).
II miejsce – powiat tucholski
III miejsce – powiat lipnowski

Laureaci otrzymali statuetki i dyplomy

 

Wyniki XVII edycji konkursu
„Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

Kategoria Potrawy

Komisja w składzie:
Grażyna Kurpińska – pełnomocnik Zarządu Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego
Elżbieta Sobolewska – członek, ekspert Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego

  •  Izabela Chudzyńska – członek, antropolog jedzenia

Miejsce

Nagrodzeni

za

I miejsce

KGW Białowieża

zupa grzybowa (kurkowa) z uszkami grzybowymi + kaczka nadziewana kaszą

Nominacja do nagrody „Perła 2018” – zupa kurkowa (grzybowa) z uszkami grzybowymi

II miejsce

Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych (Karolewo)

sałatka z wędzonego pstrąga + polędwiczki wieprzowe nadziewane wędzoną śliwką w marynacie chrzanowej z sosem z karmelizowanej cebuli

III miejsce

Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi

rosół z gęsi + owijanka

Wyróżnienie

PPUH Hurt-Trans KAWIKO

zupa grzybowa + zrazy myśliwskie

Kategoria Produkty

Komisja w składzie

  •  Izabella Byszewska – przewodnicząca, Prezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego
  •  Jan Zwoliński – członek, Wiceprezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego
  •  Krystyna Brykała – Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski

Wyłoniła następujące produkty w kategoriach i podkategoriach:

 

KATEGORIA: produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego

 

Podkategoria – produkty i przetwory mięsne

I nagroda

Manufaktura Wędliniarska Olchowy Dymek

  •  szynka wędzona z tłuszczem

KGW Tuchola

  •  pasztet z jelenia po borowiacku

P.W. ANDRÓB Roman Olszewski

  •  salceson czarny

 

 

 

Podkategoria – produkty i przetwory z ryb

I nagroda

Krzysztof Leśniewski

  •  śledzie w zalewie wiśniowej

 

 

 

Podkategoria: produkty mleczne

I nagroda

Sery Adamczyk

  •  ser Pielgrzym

I nagroda

Anna Witt SerWitt 

  •  ser biały z Dębołęki

 

Wyróżnienia w kategorii produkty zwierzęce

 

 

KGW Okalewko

  •  pasztet z dziczyzny

 

Danuta Wańke

  •  węgorz wędzony

 

Gospodarstwo Rolne Spod Czarcich Gór Piotr Urtnowski

  •  ser smażony z kminkiem

 

Gospodarstwo Rolne Ślesin Sp. z o.o.

  •  twaróg swojski

 

KATEGORIA: produkty regionalne pochodzenia roślinnego

Podkategoria – przetwory owocowe

 

I nagroda

KGW Jagna z Tłuchowa

  •  powidła z mirabelek i tarniny

 

 

 

Podkategoria – produkty zbożowe

I nagroda

Robert Bielik Gospodarstwo BioBielik

  •  chleb orkiszowy

 

 

 

Podkategoria – wyroby cukiernicze

I nagroda

Bernadeta Stolcman

  •  makowiec na amoniaku

 

 

 

Wyróżnienia w kategorii produkty roślinne

 

Urszula Łącka-Mele Gospodarstwo „Kromeczka”

  •  konfitura z jarzębiny

 

KGW Kruszyn

  •  kujawskie bułeczki drożdżowe z nadzieniem śliwkowym

 

Józef Siadak Specjały spod Strzechy

  •  ocet z płatków róży

 

 

 

 

KATEGORIA: napoje regionalne

Podkategoria – napoje alkoholowe

I nagroda

Piotr Marchlewicz

  •  nalewka z tarniny

 

 

 

Wyróżnienia w kategorii napoje regionalne

 

 

Arleta Bruska

  •  zielony koktajl z pietruszką i szczawiem

 

KATEGORIA: inne produkty regionalne

I nagroda

Daniel Żurkowski Pasjonata Tropicana

  •  zefir jabłeczny ze śmietaną

 

 

Wyróżnienie

Bożena Mądra

  •  sernik z ziemniakami

 

Nominacje do nagrody „Perła 2018”

  •  Teresa Tuszyńska
  •  Ser biały
  •  Pracownia Lodów Tradycyjnych. Lody z Pasją Daniel Żurkowski
  •  Lody Cassate
  •  Gospodarstwo Rolne Ślesin Sp. z o.o.
  •  Ser Hrabiny
  •  Małgorzata Górecka
  •  Rajska konfitura
  •  KGW Jagna
  •  Serokaszowiec z dynią

X Krajeńsko – Pałuckie Zawody Sikawek Strażackich

W zawodach udział wzięło 5 drużyn: OSP Kcynia, OSP Drzewianowo, OSP Ciężkowo, OSP Sarbia i OSP Lubcza, które rozegrały dwie konkurencje: tor przeszkód i ćwiczenie bojowe, podczas której wodę podawano starą sikawką strażacką.

Wyniki X Krajeńsko – Pałuckie Zawody Sikawek Strażackich

1 miejsce –  OSP Sarbia
2 miejsce –  OSP Drzewianowo
3 miejsce –  OSP Ciężkowo
4 miejsce –  OSP Lubcza
5 miejsce –  OSP Kcynia

 

III Regionalna Wystawa Zwierząt Futerkowych, Drobiu Ozdobnego i Gołębi Rasowych,
 

KRÓLIKI

Czempiony

Lp.

Kategoria

Wystawca

1.

Króliki ras dużych

Ireneusz Płowens

2.

Króliki ras średnich

Piotr Dydak

Wyróżnienie Dyrektora KPODR w Minikowie – Stanisław Szamrowicz.

Wiceczempiony

Lp.

Kategoria

Wystawca

1.

Króliki ras dużych

Marek Rudnik

2.

Króliki ras średnich

Dorota Ziółkowska

Wyróżnienie Dyrektora KPODR w Minikowie – Piotr Dydak.

 

DRÓB OZDOBNY

Lp.

Lokata

Wystawca

1.

Czempion

Bohdan Pypczyński

2.

Wiceczempion

Kamil Mączkowski

3.

Wiceczempion

Leszek Juraszek

4.

Wyróżnienie

Damian Wolski

 

GOŁĘBIE RASOWE

Lp.

Lokata

Wystawca

1.

Czempion

Franciszek Waltenburg

2.

Wiceczempion

Mariusz Wieliński

3.

Wiceczempion

Stanisław Helsztajn

4.

Wyróżnienie

Eugeniusz Szyperski

 

 

I Uniwersytecka Wystawa Drobiu Hodowlanego i Użytkowego,
przy współpracy z Wydziałem Hodowli i Biologii Zwierząt, UTP w Bydgoszczy

Czempiony

Lp.

Kategoria

Wystawca

1.

Gęsi Rodzicielskie

Ferma Gęsi Reprodukcyjnych Więzowno, Gabriela Papuga-Kuczkowska

2.

Kury Nieśne Rodzicielskie

Wylęgarnia Drobiu, Radomice,

Wiesław Rzadkowolski,

3.

Kury Mięsne Rodzicielskie

Gospodarstwo Rolne, Agnieszka Frischke-Kaźmierczak, Makowiska

4.

Kaczki Rodzicielskie

Gospodarstwo Rolne „Zacisze” Piotr Łęgowski,  Jaworze

5.

Indyki użytkowe

Ferma Drobiu Dariusz Bąkowski,

Krusza Podlotowa

 

Wiceczempiony

Lp.

Kategoria

Wystawca

1.

Kury Mięsne Rodzicielskie

Gospodarstwo Rolne Stanisław Nowak,

Lisewo

2.

Kury Nieśne Rodzicielskie

Ferma Reprodukcyjna Kur, Ireneusz Stachowiak, Królikowo

3.

Gęsi Rodzicielskie

Gospodarstwo Rolne „Zacisze” Piotr Łęgowski, Jaworze

4

Kury Mięsne Rodzicielskie

Ferma Drobiu, Daria i Mieczysław Dzudzewicz, Stary Dwór

Wyróżnienie za Kury Nieśne Użytkowe – Ferma Reprodukcyjna Kur, Ireneusz Stachowiak Królikowo

 

XIX Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Owiec Hodowlanych,
przy współpracy z Regionalnym Związkiem Hodowców Owiec i Kóz w Bydgoszczy
 

Wykaz czempionów

Lp.

Kategoria

Wystawca

1.

Merynos polski tryki

Piotr Łukaszewicz

2.

Merynos polski w starym typie tryki

Piotr Łukaszewicz

3.

Merynos polski maciorki

Jakub Tamas

4.

Merynos polski barwny maciorki

Ryszard Świętalski

5.

Owca pomorska maciorki

Sławomir Krzyżanowski

6.

Owca rasy berrichon du cher maciorki

Ryszard Białek

7.

Merynos polski w starym typie maciorki

Piotr Sobieszczyk

 

Wykaz wiceczempionów

Lp.

Kategoria

Wystawca

1.

Merynos polski barwny maciorki

Jakub Tamas  

 

Pokaz Alpak przy współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Alpak

1. Eco-Alpaca www.eco-alpaca.pl e-mail: kontakt@eco-alpaca.pl
2. Alpaki W Polsce www.alpaki.pl e-mail: alpaki@wp.pl
3. Alpaki-Pociecha j.woc@wlasnydom.lublin.pl
4. Alpaka Team www.alpaka-team.pl, e-mail: apa@alpaka-team.pl
5. Robert Popiel, Janowiec Wielkopolski

 

Wyniki Konkursu

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne – etap regionalny

12 maja 2018 r

I miejsce

Pan Szymon Skimina, gm. Kcynia

II miejsce

Roman Lemański, gm. Sadki

III miejsce

Marek Górski, gm. Koronowo

 

 

 

KONKURS KULINARNY – IV DZIEŃ – finał

 

 

   

 

Konkurs kulinarny

Sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego

 

8 grudnia, Minikowo,

Centrum Dziedzictwa Kulinarnego

 

W finale brały udział  drużyny:

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie
Dominika Nickel, Dominika Mrotek, Patryk Słoma

Zespół Szkół im. Lecha Wałęsy w Kowalewie Pomorskim
Joanna Leszczyńska, Oliwia Słomińska, Aleksandra Pokora 

Zespół Szkół nr 3 im. Bogdana Chełmickiego w Rypinie
Paulina Nowatkowska, Magdalena Szarszewska, Krystian Paradowski

 

Ostateczna klasyfikacja

I miejsce
Zespół Szkół im. Lecha Wałęsy w Kowalewie Pomorskim
Joanna Leszczyńska, Oliwia Słomińska, Aleksandra Pokora 

II miejsce
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie
Dominika Nickel, Dominika Mrotek, Patryk Słoma

III miejsce
Zespół Szkół nr 3 im. Bogdana Chełmickiego w Rypinie
Paulina Nowatkowska, Magdalena Szarszewska, Krystian Paradowski

 

Tu możesz posłuchać  wywiadów p. Zbigniew Borka z Radia Nakło z sędziami, uczestnikami i organizatorami konkursu 

 

Relacja TVP Bydgoszcz

 

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów na kulinarnej ścieżce.

 

Relacja, zdjęcia: Jarosław Domiński

 

 

 

 

KONKURS KULINARNY – III DZIEŃ

 

 

   

 

Konkurs kulinarny

Sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego

 

6 grudnia, Minikowo,

Centrum Dziedzictwa Kulinarnego

 

Drużyny:

Zespół Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie
Dominika Małkiewicz, Martyna Lemańska, Julia Rutkowska

Zespół Szkół nr 3 im. Bogdana Chełmickiego w Rypinie
Paulina Nowatkowska, Magdalena Szarszewska, Krystian Paradowski

Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie
Roksana Batkowska, Monika Kaleta, Tomasz Kozakowski

 

Potrawy konkursowe

Zupa z kurczaka i warzyw

Danie główne
 Pierś kurczaka faszerowana serem pleśniowym i pomidorami suszonymi
Makaron z pesto

Relacja, zdjęcia: Jarosław Domiński

 

 


 

Finały w piątek

Lista finalistów na stronie jutro rano (7 grudnia)

Konkurs kulinarny – II dzień

 

 

   

 

Konkurs kulinarny

Sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego

 

5 grudnia, Minikowo,

Centrum Dziedzictwa Kulinarnego

 

Drużyny:

Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach
Karolina Firek, Aleksandra Fydrych, Daria Filipek

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku
Tobiasz Domaszek, Sebastian Werry, Jacek Powalisz

Zespół Szkół im. Lecha Wałęsy w Kowalewie Pomorskim
Joanna Leszczyńska, Oliwia Słomińska, Aleksandra Pokora 

 

Potrawy konkursowe
Zupa – krem z dyni na wywarze drobiowym

Danie główne
      Konfitowane udo z kurczaka
Zestaw surówek
Pure ziemniaczane

 

Relacja, zdjęcia: Jarosław Domiński

 


 

Konkurs kulinarny – I dzień

     

   

 

   

 

 

 

Konkurs kulinarny

Sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego

 

4 grudnia, Minikowo,

Centrum Dziedzictwa Kulinarnego

 

Komisja Konkursowa

Walentyna  Jałocha 

Międzynarodowy juror kulinarny, znana także z programu "Europa da się lubić".

 

Wojciech Grześkowiak

 Szef kuchni Pałacu w Lubostroniu. Jest współorganizatorem licznych konkursów kulinarnych, m.in. Festiwalu Kuchni Pałuckiej.
Jego pasją jest kuchnia regionalna i staropolska.
Gastronomią zajmuje się już od 30 lat. 

 

Krzysztof Leśniewski

Kucharz – pasjonat, miłośnik wszystkiego co regionalne i pałuckie. Promuje lokalną kuchnię podczas różnego rodzaju jarmarków i kiermaszy.
Laureat nagród kulinarnych, w 2014 r wyróżniony statuetką Century w kategorii Pasjonat roku.
Prowadzi fanpage Kuchnia Pałucka na facebooku: facebook.com/kuchniaznin.

 

 

Drużyny:

ZSRCKU w Przemystce
Kinga Wawrzyniak, Cyprian Dobrzycki, Aleksandra Kwaśna

ZSCKR w Sypniewie
Dominika Nickel, Dominika Mrotek, Patryk Słoma

ZSG w Bydgoszczy
Przemysław Klimczak, Ilona Kunicka, Aleksandra Garnek

 

Potrawy  konkursowe

Zupa – czysta
Dowolna zupa na wywarze drobiowym

Danie główne
Roladka  – wykonana  dowolnej części kurczaka i dowolnym farszem
Budyń  z grzybów
Kaszotto

Relacja, zdjęcia: Jarosław Domiński